राजनीति

जसपा लगायत अन्य मधेसवादी दलका दुई हजार नेताकार्यकर्ता नेकपामा प्रवेश

राजविराज , माघ १४ गते । नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी नेकपाद्वारा आयोजित बृहत कार्यकार्ता भेलामा विभिन्न पार्टी परित्याग गरि करिब दुई हजार नेताकार्यकर्ताहरु नेकपामा प्रवेश गरेका छ्न्।

हिजो मंगलवार आयोजित सो भेलाई सम्बोधन गर्न आउनुभएका उपप्रधानमन्त्री तथा नेकपा सचिवालय सदस्य ईश्वर पोखरेलले स्वागत गर्दै प्रवेश गराउनुभएको हो।पार्टी प्रवेश गर्नेहरूमा जनता समाजवादी पार्टी लगायत अन्य मधेसवादी दलका केन्द्रिय तहका नेताकार्यकर्ताले प्रवेश गरेका हुन्।

तत्कालीन राजपा केन्द्रिय उपाध्यक्ष एवं जसपाका केन्द्रिय सदस्य रामनारायण यादव,जसपा केन्द्रिय सदस्यहरु उदयनारायण यादव र नथुनी यादव लगायतका नेताकार्यकर्तालाई अबिर र माला लगाई पोखरेलले पार्टी प्रवेश गराउनु भयो।

त्यसैगरी मधेस राष्ट्रिय जनतान्त्रिक पार्टीका केन्द्रीय उपाध्यक्ष अनिल सिंह, जनतान्त्रिक तराई मुक्ति मोर्चा ९क्रान्तिकारी०का केन्द्रीय सदस्य उपेन्द्रप्रसाद यादव, जनतान्त्रिक तराई मुक्ति मोर्चा (भगत सिंह) का केन्द्रीय सदस्य भवानीप्रसाद अरगडिया, जिल्ला सदस्यहरु रामपुकार साह, बिनोद यादव, शिबराम यादव तराई जनतान्त्रिक मुक्ति मोर्चाका केन्द्रीय सदस्य योगेन्द्र यादव, जिल्ला सदस्य मो। नसिर, देबेन्द्र खडगा, बद्री यादव, जयप्रकाश यादव, फुलकुमार यादव ,राप्रपा जिल्ला सदस्य अशोककुमार साह, नेविसङ्घ केन्द्रीय सदस्य दिपककुमार झा, जनवादी मोर्चाका अर्जुन श्रेष्ठ, माओवादीका कृष्णप्रसाद मण्डल ,जसपा आबद्ध युवा संघका प्रदेश सदस्य मनिषकुमार झा, जसपा आबद्ध युवा संघका जिल्ला उपाध्यक्ष अनीलकुमार झा, जिल्ला सदस्यहरु सागर यादव र सुरेश महतो, सन्तोषकुमार झा, आनन्दकुमार मण्डल, रमानन्द यादव, दिपक रजक, भुपेन्द्र रजक, रुपेश रजक जसपाका राजकुमार राम, मो. रौती, रामचन्द्र मुखिया, अजय चौधरी, मो. गफार, सुर्यनारायण साह, युक्ति मरिक, जगतनारायण साह, महिनारायण खंग, रामकुमार साह, राजकुमारी साह, निलम यादव, सत्यम साह, सम्राट राजन सिंह, श्यामकुमार साह, सुशिल साह, गोबिन्दकुमार मण्डल, प्रभुकुमार राम, अजय रजक, सागर मण्डल, बिवेक देब, धिरज मण्डल, जितेन्द्र यादव, कामेश्वर यादव, रामबृक्ष पण्डित, रामेश्वर चौधरी, सानोदेबी सदा, बिष्णुदेब शर्मा, मो. तानसेन मियाँ, रंजित सदा, शनिचरीदेबी सदा, रामोदेबी सदा, सुनीतादेबी सदा, कौशिल्यादेबी सदा, रुन्दी सदा, फुलोदेबी सदा, रामचन्द्र सदा, रामबृक्ष यादव, उमेश शर्मा, बुचन सदा, मंगल सदा, चुल्हाई सदा, पारोदेबी सदा, बुलन्दीदेबी राम, चन्द्रकला राम, उर्मिलादेबी राम, दुखनीदेबी सदा, प्रमिलादेबी सदा, फुलोदेबी सदा, शिवशंकर सदा, डोमी सदा, रामकिसुन सदा, ललीतादेबी सदा, भकुन्तीदेबी सदा, आनन्द सदा, ढोढाई सदा, बेचनीदेबी सदा, सकलदेब सदा, अरुलियादेबी सदा, जंगलीदेबी सदा, सकलदेब साफी, शान्तिदेबी राम, सियावती राम, रामफल सदा, सत्यनारायण पण्डित, अर्जुन शर्मा, जिवछ यादव, राजकुमार यादव, अशोक सुतिहार, रामदेब शर्मा, बलराम यादव, रामअवतार यादव, बिन्देश्वर यादव, सुगम्बर यादव, रामअशिष यादव, मो। कुरमान मंसुरी, चुनचुन मण्डल, जमिला खातुन, फुलेश्वरीदेबी खंग, सानोदेबी, बिभादेबी यादव, दिपककुमार यादव, सकिना खातुन, हसिरन खातुन, रेखादेबी यादव, लाल राम, लेहरी राम, हरिजिवन सुतिहार, बिन्देश्वरी मण्डल, कमलीदेबी खंग, बुचियादेबी खंग, अशोकुमार खंग, दिलिपकुमार यादव, राहुलकुमार यादव, आदित्यकुमार यादव, मनिषकुमार यादव, सुभाषकुमार शर्मा, प्रविणकुमार शर्मा, कमलेशकुमार यादव, गंगाराम यादव, बिनोद शर्मा, रोहित साह, दिपक यादव, अजयकुमार यादव, अरुण चौधरी, शिवा खंग, सानु यादव, राजु यादव, कुन्दन यादव, शैलेश यादव, फुलकुमार पण्डित, लालु यादव, राधेश्याम यादव, धर्मेन्द्र यादव, आनन्द खंग, अभिजित यादव, आकाश कहतो, बसन्त जैन, कबिन यादव, आकाश यादव, ललीत यादव, श्रवण शर्मा, प्रमोद मण्डल, अभिमन्यु शर्मा, साकेत ठाकुर, संजय खंग, अरुण, जोगिन्द्र यादव, चन्देश्वर यादव, दिनेश्वर यादव, फनिलाल पण्डित, देबेन्द्र राम, बहादुर खंग, सन्तोष यादव, अशिष यादव, मनिष राउत, सुजित राउत, अजय चौधरी, प्रमोद चौधरी, बिरु साह, रामलखन खंग, अर्जुन शर्मा, धनराज चौधरी, बिवेक यादव, आकाश, पप्पु यादव, निशान्त यादव, निबेश यादव, मुकेश यादव, मौसम यादव, सन्देश यादव, मन्जिब शर्मा, मोशन यादव, बासुदेब साह, शेबल मुखिया, तिलक साह, डाक्टर मुखिया, छोटु साह, छोटेलाल खंग, परमेश्वरीदेबी खंग, जिवछीदेबी खंग, प्रमिलादेबी खंग, राधादेबी खंग, सत्यनारायण खंग, शिबनारायण खंग, बौवालाल खंग, बिशो खंग, सरोबर खंग, बेचनीदेबी मुखिया, जानकीदेबी मुखिया, सोमिन्द्रदेबी खंग, भोलियादेबी खंग, झबरीदेबी खंग, सीताकुमारी खंग, रुदनीदेबी खंग, तरियादेबी खंग, जहरीदेबी खंग, संझादेबी खंग, डोमनीदेबी खंग, लक्ष्मीदेबी मुखिया, बिन्दादेबी मुखिया, भुल्लीदेबी मुखिया, मिश्री मुखिया, मुसहरु मुखिया, भुनाइ मुखिया, रामचन्द्र मुखिया, ओमप्रकाश मुखिया, कपलेश्वर मुखिया, शिवनारायण मुखिया, शिरालाल मुखिया, सस्तदेबी मुखिया, कबुतरीदेबी मुखिया , गोसाइ इशर, गुणेश्वर मण्डल, जागेशवर इशर, चिचन सदा, दायावतीदेबी सरदार, शिवशंकर मण्डल, श्यामनारायण मण्डल, सुफलाल यादव, शिवन खंग लगायत नेकपामा पार्टी प्रवेश गरेका हुन् ।

   

Add Comment

Click here to post a comment

You cannot copy content of this page